ЗМІ про нас, Новини

 Гребінківський комбінат комунальних послуг «Щоб людям стало тепліше»

Posted at 16.01.2016 » By : » Categories : ЗМІ про нас,Новини » 0 Comment

Напередодні різдвяних свят представники Гребінківського  комбінату комунальних послуг завітали до мешканців Гребінок, які перебувають у складних життєвих обставинах, та родин учасників АТО з незвичайним подарунком та побажали їм світлого та теплого Різдва Христова.

Лес ворота

 

Директор ГККП Петро Антонович Даниленко каже, що допомога Гребінкам у вирішенні нагальних для смт питань — це один із головних пріоритетів інвесторів підприємства: «З приходом нових власників ми активно включилися в суспільне життя  Гребінок. І види допомоги, і категорії людей, яким допомагаємо дуже різні. Зараз, в зимовий період, коли так холодно, а газ дуже дорогий, ми вирішили підтримати малозабезпечені сім’ї та сім’ї воїнів АТО і привезли їм дрова. А ще кожна родина отримала у подарунок річну передплату на газету «Життя і слово». Вдячні за тісну співпрацю у організаційних питаннях Гребінківській селищній раді та Спілці учасників бойових дій та АТО Васильківщини» — каже директор комбінату.

 

Лес руки

Микола Веселов, член Спілки учасників бойових дій та АТО Васильківщини каже, що будь-яка допомога його побратимам дуже потрібна. Він сам і досі допомагає хлопцям, які зараз несуть службу у зоні АТО.

«Це хороша ініціатива комбінату. Розвивайтеся. Дай вам Бог усього найкращого» — сказав він.

Петро Даниленко розповідає, що благодійною діяльністю Гребінківський комбінат комунальних послуг займається постійно і надалі приділятиме цьому напрямку велику увагу.

 

Лес выгрузка   Лес 3

 

Однак головне завдання, яке ставлять перед комбінатом власники, — максимально сприяти розвитку Гребінок шляхом ефективної роботи підприємства, яка означатиме створення нових робочих місць для гребінчан та надходження податків у місцевий бюджет.

В найближчих планах компанії – повна реконструкція гребінківського сміттєзвалища та перетворення його на сучасну інженерну споруду, яка буде гарантією повної безпеки місцевої екології. Наразі ведуться передпроектні роботи.

Далі буде побудувано сучасну сміттєсортувальну лінію, яка зробить поводження з твердими побутовими відходами повністю відповідним до світових стандартів.

А після встановлення на полігоні комплексу дегазації, з отриманого біогазу вироблятимуть електричну енергію.

Газета «Життя і слово»

About admin

Leave a Comment