Без рубрики

Добрі справи у свята та щодня

Posted at 27.12.2015 » By : » Categories : Без рубрики » 0 Comment

Коли кажуть про необхідність залучення інвестицій до того чи іншого регіону чи населеного пункту, здебільшого очікують, що інвестор не тільки «робитиме бізнес», але і братиме активну участь в житті місцевої громади. І це справедливо. Бо крім законодавчих обов’язків створювати нові робочі місця та поповнювати бюджет податками, є ще й моральна сторона діяльності будь-якого підприємства, адже, попри суто ділову складову, в бізнесовому житті завжди є місце для добрих справ.

На Васильківщіні в Гребінках також є свої приклади успішної участі бізнесу в житті громади. Гребінківський комбінат комунальних послуг вже багато десятиліть є частиною великох родини Гребінок, де всі знають один одного. Нові власники, що цього року прийшли на підприємство з метою модернізувати його та створити нові робочі місця, також переконані, що участь у житті та розвитку селища – це дуже важливо. Тому з готовністю зустрічаються з соціально-активними мешканцями Гребінок, розповідають їм про свої наміри та найближчі дії. На прохання місцевої влади постійно допомагають у вирішенні актуальних для Гребінок питань. «Разом у будні та свята – це гасло, яким ми керуємось у наших відносинах з громадою» — кажуть у ГККП.

SONY DSC

SONY DSC

Напередодні свята Миколая Чудотворця, власники комбінату звернулися до голови Гребінківської селищної ради Наталії Збаращенко з ініціативою допомогти гребінчанам, які перебувають у складних життєвих обставинах, тож селищна рада поінформувала їх про родини, що потребують найбільшої допомоги.

SONY DSC

SONY DSC

19 грудня, в день світлого свята Святого Міколая, якого з особливим нетерпінням чекають діти, представники Гребінківського комбінату комунальних послуг завітали з привітаннями та подарунками до багатодітних родин та до самотніх мешканців Гребінок. Адже саме цим люди найбільше необхідні тепло та турбота, тож приїхали привітати їх з Днем Святого Миколая та принести трохи радощів до їхніх домівок у свято.

About admin

Leave a Comment