ЗМІ про нас

Разом у будні та свята

Posted at 03.11.2015 » By : » Categories : ЗМІ про нас » 0 Comment

Колективне підприємство “Гребінківський  комбінат комунальних послуг” вже майже 20 років працює у великому та та досить відомому на Васильківщині та в Україні селищі Гребінки.

В рубриці “Актуальна тема” ми  розповідали про спіпрацю підприємства з керівництвом селища, про те, як власники КП “ГККП” допомогають у  вирішенні нагальних для Гребінок питань.

Але життя складається не лише з турбот та роботи. Адже соціальна відповідальність бізнесу — це повноцінна участь у розвитку того середовища, де він працює.

Тому й у день, коли Гребінки святкували свою 403 річницю, власники та колектив підприємства не  залишилися осторонь.  Не лише посприяли у організації святкового концерту, а й прийшли на площу, щоб поспілкуватися з гребінчанами та почастувати їх у день народження селища.IMG_4413

Селищний голова Гребінок Наталія Збаращенко запросила на сцену керівників підприємств, які активно сприяють розвитку селища, та подякувала їм за небайдужість.

Я зараз щиро радію, що разом зі мною на сцені ті керівники, без яких я не уявляю соціально-економічний розвиток селища. І хочу подякувати всім колективам, підприємствам усіх форм власності та господарювання, які протягом багатьох років йдуть назустріч у вирішенні нагальних проблем селища. За їх почуття відповідальності не тільки за свою ділянку роботи, а й за комфортне, спокійне життя ваше, наших громадян” – сказала Наталія Збаращенко.

Нові власники “Гребінківского комбінату комунальних послуг підтверждують, що підприємство має великі плани на майбутнє. Їхня мета — сприяння економічному зростанню селища, чисте та комфортне довкілля, нові технології та робочі місця для Гребінок. Вже найближчим часом на Гребінківському сміттєзвалищі запрацює новітня сміттєсортувальна лінія. А  сміттєзвалище буде модернізоване відповідно до усіх вимог екологічної безпеки. Дегазація полігону сприятиме покращенню довкілля. А біогаз, який будуть отримувати в процесі, використовуватиметься для вироблення електроенергії.

Інвестори обіцяють постійно інформувати громадськість про свої плани та дії, наразі вже створили сторінку в Facebook, скоро запрацює сайт підприємства. Тож просять гребінчан активно вносити свої пропозиції та зауваження.

Адже переконані, що тільки разом бізнес та громада можуть досягти успіхів у розвитку регіону.

About admin

Leave a Comment